aumento de senos

(SAN JOSE) – W swoim najblizszym meczu gral jeszcze w tym sezonie 2013-14 National Hockey League, San Jose Sharks pokonali mrowie chippy gry ukonczyc odwiedzajacych Ottawa Senators, 3-2, w dzisiaj aumento de senos SAP. Gospodarze pomiescic 50 strzalow na bramke sposrod senatorow bramkarz Robin Lehner, i golkiper do kredytu gwoli mlodego, dal jego agregat szanse walki. Ottawa na odwrot udalo 23 strzalow na Antti San Jose, ktorzy dokonali 21 zapisuje w wygrana. Tomas Hertl dostaje punktacji dzieje wczesnie w celu Sharks, z jego siodmego gola w sezonie, skoro tylko 55 sekund w grze. Z jak owo, wydawalo sie, iz San Jose przypadkiem gnebic sie kolejne sukces, przeciez Senators strzelil dwaj gole w pierwszym okresie az do podjecia kierowniczej roli w poczatkowej przerwie. Patrick Marleau czwarty gol w tym sezonie zwiazany skutek w drugim okresie, i Brent Burns dostaje gre nagradzana 07:08 ocene w trzecim okresie. Ottawa zgadzalo 17 minut kar w tej grze, dajac rekinami pieciu power-play mozliwosci – wrecz przeciwnie celem Marleau przyszedl na specjalnych zespolow do San Jose Natomiast senatorowie byli jakis do trzech na ich man-up szanse, przeciez nie zrobil “T-score raz jeszcze po uplywie pierwszego okresu, na bank. Burns poprowadzil wszystkie Sharks lyzwiarzy sposrod dwoch punktow, podczas gdy on zarejestrowany asyste na poklosie pierwszego okresu Hertl jest. Ze wzgledu wygranej, San Jose przechodzi do doskonalego 5-0 w tym sezonie, dopasowany rekord Colorado Avalanche. Sposrod dziesieciu punktow w klasyfikacji, sposrod Sharks rowniez sa zwiazane sposrod Toronto.